Hakkımızda

Hakkımızda

Manavoğlu Makina Sanayi , Mehmet MANAV tarafından 1986 yılında kurulmuştur.

TCDD (Ankara), TÜVASAŞ (Sakarya) ve TÜLOMSAŞ (Eskişehir) vagon fabrikalarına, 1992 yılından itibaren teknik şartnamelere uygun olarak, talaşlı ve kaynaklı imalat yapılmaktadır.

Manavoğlu Makine, MNVAGRO markası ile tarım sektörüne yönelik Rotovatör (Çapalama Makinesi),Sap Parçalama Makinesi, Ot ve Talaş Parçalama Makinelerinin imalatını 1995 yılından itibaren gerçekleştirmektedir.

Üretimini sürdürdüğümüz ürün gruplarımızın ana yapı malzemeleri de kaliteli hizmet anlayışı içerisinde olan değerli tedarikçilerimizden temin edilmektedir,   İmalat sürecinin her aşamasının bütünüyle kontrolünü gerçekleştirmek suretiyle en üst düzeydemüşteri memnuniyetini sağlamak, maliyetleri düşürmek, yapılmayanı yapmak ve çevreyi korumaya yönelik yenilikçi üretim yapmak firmamızın ana politikasıdır.

Yılların verdiği tecrübe sonucunda, MNV AGRO Türkiye'de en geniş imalat ve satış sonrası hizmet ağına sahip olup, müşteri odaklı yönetim ve Toplam Kalite anlayışını benimseyerek Türk ve dünya çiftçisine, her türlü arazi şartlarında her marka traktörle rahatlıkla kullanabilecekleri; En Sağlam, En Güvenli, En Dengeli, En Uygun ekipmanı seçme imkanı sunarak, gerek yurtiçi gerekse yurtdışı pazarda beğeni ile aranılan bir marka olmuştur.

Çiftçilerden aldığı destek ve gelişen teknolojiden yararlanarak, ürettiği makinelerde uzmanlaşmıştır. Kaliteyi ve uygun fiyatı kendine hedef belirlemiştir.